Останній дзвоник

Ось і продзвенів останній дзвоник у НВК «школа - сад» №1, дзвін якого навіював радість та смуток. Для більшості він сповістив про три місяці свободи від ранніх пробуджень, підручників і контрольних. Але для 21 випускника останній дзвоник став відліком початку найбільшої зміни в житті. Класний керівник випускного класу Полосенко Ірина Анатоліївна привітала своїх вихованців та  надала  напутні слова у доросле життя.

Директор школи Ромашко Людмила Іванівна  підсумувала результати навчального року і відзначила найкращих учнів. Вручила похвальні листи учням, які закінчили навчальний рік на відмінно це 6 учнів (Голік Дмитро, Пилипенко Альбіна, Харченко Анна, Шилов Антон, Кожевник Юлія, Фалін Владислав.), а також  нагородила грамотами учнів, які протягом року завзято навчалися та здобували перемоги.

На свято останнього дзвоника у НВК «школа - сад»№1 прибули поважні гості - секретар селищної ради Красько Тетяна Миколаївна. Яка також привітала випускників та всіх учнів з завершенням навчального року.

Заходи щодо відзначення Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня   Перемоги

над нацизмом у Другій світовій війні

1. Трудовий десант з упорядкування Братської могили.

2.  «Фото з ветераном»

3. Майстер-клас з виготовлення листівок.

4.Урок пам*яті

Чорнобильський вітре по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде.

…Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам’ятає.

Олена Матушек

Весна 26 квітня 1986 року була квітуча, напоєна запахами садів і землі. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про місто Чорнобиль дізнається весь світ.

26 квітня - є днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.

День довкілля

«Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
 Не чванься тим, що цар природи ти –
 Бо врешті, ти його частинка.
Друже мій, люби життя,
Люби людей, природу,
А кривду кинь у забуття,
 Як камінь в тиху воду.»
Всесвітній День Довкілля – це подія з різноманітними акціями по всій Землі: вуличні ралі, велосипедні паради, зелені концерти, конкурси творів та плакатів у школах, висадка дерев, а також прибирання територій та збір сміття. День довкілля відзначається у нашій державі з 1998 року згідно Указу Президента України «Про День довкілля». Третьої суботи квітня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. У цьому році День довкілля припадає на 25 квітня.