Тренінгове заняття HEART

07.02.2018 19:33

Обережно, міни!

05.02.2018 19:30

5 лютого представниками міжнародної організації «Save the Children» («Врятуємо дітей») було проведено заняття з мінної безпеки.  В ході заняття дітей учили  бути уважними під час прогулянок,  по дорозі до школи та додому; при виявленні невідомих  предметів, схожих на боєприпаси,  ніколи не піднімати  їх  із землі; не брати в руки речі, які їм не належать. Інструктори особливо наголошували на тому, що через природну цікавість діти вдаються до небезпечних експериментів. Знайшовши боєприпаси, кидають їх у багаття, випробують на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому, у двір, до школи і стають жертвами вибухів. На занятті дітям демонстрували зразки замаскованих під предмети побуту та іграшки вибухово-небезпечних предметів, мін. Через гру, руханку, мультфільми дітей вчили правильно діяти в разі виявлення ВНП. Учасники заняття зрозуміли та запам’ятали, що не слід робити жодних маніпуляцій зі знахідками або підозрілими предметами, що можуть виявитись вибуховими пристроями. Знайшовши річ без господаря, треба звернутися до працівника міліції або іншого посадовця; не можна торкатися знахідки; не можна користуватися мобільним та радіозв’язком поблизу підозрілої знахідки. Найкраще, що можна зробити – залишити небезпечне місце та негайно повідомити міліцію або дорослих про знахідку!

Школа майбутнього першокласника

02.02.2018 19:23

У п`ятницю  2 лютого розпочала свою роботу школа майбутнього першокласника. Вчитель початкових класів Гобрусева Світлана Анатоліївна  радо зустріла дошкільнят. Випускний 4 клас підготував для малечі виставу "У лісовій школі".

Засідання атестаційної комісії

31.01.2018 19:06

День пам'яті жертв Голокосту

26.01.2018 18:58
26 січня у школі до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту оформлений стенд «Голокост - трагедія ХХ століття».
"У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я яким - Голокост.
Цю втрату ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати", Не маємо права забувати ті страшні сторінки історії. Пам'ять про Голокост необхідна, щоб наші діти не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами.

Тематична лінійка до Дня Соборності України "Свято єдності українського народу"

22.01.2018 09:34

Сьогодні, 22 січня ми відзначаємо День Української Державності, Української Соборності, вшановуємо дві визначні події в нашій історії  - це проголошення Четвертим Універсалом Центральної ради Української Народної Республіки незалежною, вільною, самостійною державою  (22 січня 1918 р.) та 99 - річчя проголошення Акту Злуки Західноукраїнської Народної Республіки і Української  Народної республіки. Ми віримо, що територіальна цілісність України  відновиться і буде непорушною . Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети - побудови економічно і духовно багатої , вільної й демократичної  України, якою пишатимуться наші нащадки.

Герой України В'ячеслав Чорновол

16.01.2018 11:52
В НВК "школа - сад" № 1 протягом січня проходить тематична експозиція, присвячена життю та діяльності українського політичного діяча. В’ячеслав Максимович Чорновол, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України.

Фестиваль щедрівок і колядок "На щастя , на здоров'я , на Новий рік"

12.01.2018 11:38

Українські народні свята та обряди - одне з найдорожчих національних надбань. Впродовж  віків народний календар складався на грунті язичницьких та християнських вірувань. У багатьох прикметах, прислів'ях , приказках, піснях та іграх втілилися досвід і мудрість , духовне багатство українського народу. Протягом свята учні мандрували зимовими місяцями , відтворюючи деякі українські народні свята  та обряди.

28.12.2017 13:07

звіт про звернення громадян.doc (24576)

Звіт профорієнтація

26.12.2017 18:11