Святкування 8 Березня у школі

13.03.2017 11:12

Традиційно напередодні 8 березня у НВК "школа-сад" № 1 жіноча половина шкільної родини приймає подарунки. Вже зранку учні приємно дивували вчителів та дівчат - дарували їм вітальні листівки та квіти.
    Після уроків на всіх чекав святковий концерт. Слова-вітання, вірші, пісні та танцювальні постановки неабияк здивували глядачів своєю неординарністю та енергійістю. Цього дня усі номери, які показували учні, вихованці танцювального гуртка  «Веселі ритми», були представлені вперше. Незвичним було і привітання директора  Ромашко Людмили Іванівни, адже вона не тільки висловила слова подяки і побажання вчителям, вихователям, техпрацівникам, ученицям школи, а й нагородила грамотами тих учнів і вчителів, що у минулому семестрі стали призерами та переможцями шкільних та міських олімпіад. І, звичайно,  побажав усім миру, злагоди та достатку їх родинам і країні.