23.02.2017 12:15

«Мова - то краса нашого життя, - наше майбутнє. Рідне слово – це невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ». Саме такими словами розпочалася мовно-літературна вікторина для учнів 5-9 класів в НВК «Школа-сад» № 1, присвячена Міжнародному Дню рідної мови. Цього дня 5 команд –кораблів рухалися океаном рідної мови. 5 клас – команда «Соняшник» ( капітан – Харченко Анна), 6 клас – команда «Юні патріоти» ( капітан – Шавруков О.), 7 клас – команда «Ми - українці» ( капітан – Конєва Д.), 8 клас – команда «Цвіт калини» ( капітан – Фалін В. ), 9 клас – команда «Дивослово» ( капітан – Ісраілова Л.). Команди підтримували товариші - вболівальники, а оцінювало конкурс вельмишановне журі у складі директора НВК Ромашко Л.І. та вчителів Брестер М.Г. та Орленко С.А.