Голокост – шрам на серці людства

30.01.2017 09:02

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами. Саме цьому трагічному явищу 27 січня була присвячена скорботна лінійка«Голокост – шрам на серці людства», яка була проведена НВК «школа – сад» № 1 . Що ж таке Голокост? Яка історія? Про це страшне лихо дізналися діти під час заходу. Під час проведення лінійки хвилиною мовчання вшанували пам'ять  жертв Голокосту та тим людям, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами. На жаль багато людей нічого не знають про Голокост, який забрав мільйони людських життів. Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші  діти не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами.

Протягом тижня було проведено класні години відповідної тематики.

Виховна година «Ці роки не можна забути…»,  1 клас

Учні  дізнались про жахливі події, яких зазнали євреї під час війни. В класі на дошці були закріплені фотографії малих дітей, близьких за віком до учнів 1 класу, які загинули під час Холокосту. В кінці заходу діти намалювали білих голубів – символу миру і добра.