ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 18 ТРАВНЯ

18.05.2017 13:45

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що маже статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Так скалось, що в Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.На даний момент вишиванку можна вважати одним із символів, яким українець може вирізнятися серед інших націй світу. Сорочка з візерунками слугує ознакою приналежності до свідомої спільноти. Вона настільки сильно увійшла до життя української людини, що в нашій країні влаштовуєтеся навіть спеціальне свято – день вишиванки.

Усі українці в цей день  вдягли вишиванки, приєдналися до них і вчителі та учні нашої школи. Було проведено свято на честь одного з найкрасивіших символів українського народу.