21 листопада -День гідності та свободи

21.11.2017 14:15

2017 рік проголошено Роком Української революції 1917-1921 років. Досить символічно, що 21 листопада – річниця нової революції Гідності та Свободи. Це події важкого та сумного іспиту для кожного українця, коли перемагають воля, прагнення до перемоги, патріотизм.

Саме в день річниці для учнів 5-9 класів НВК «Школа-сад» № 1 було проведено годину історичної правди «Забуттю не підлягає». Ведучі зачитали інформаційну довідку, деякі статистичні дані, які вразили присутніх. Пригадали, що ми – нащадки козаків – вільні,самостійні, незалежні. Дівчата 7-8 класів підбадьорили всіх своїм запальним українським танцем. Учні читали вірші, висловлювали свої міркування. Переглянули презентацію «Моя Україна: крізь тернії до зірок», а також відео кліп «Україна – це я!»

Досить емоційно підвели підсумки п’ятикласники, ці слова стали символічними: «Живи, Україно, живи для краси,

Для сили, для правди, для волі,

Шуми, Україно, як рідні ліси,

Як вітер в широкому полі!»