01.09.2017 20:15

Ранкове сонячне проміння осяяло шкільне подвір'я НВК «Школа-сад» № 1. Повітряні кульки, прапорці, квіти та усмішки на засмаглих обличчях школярів. З щирими побажаннями всіх присутніх радо вітали методист міськво Клініна М.В. та заступник директора Голік І.В. Найзворушливішим свято звичайно було для першокласників ( класний керівник Борбот Л.С.). Їх цього року -  15, доречі, 9 з них – є випускниками-вихованцями дошкільної групи НВК. Дзвоник на перший урок було доручено дати учню 9 класу Фаліну Владиславу та всім першокласникам, які міцно тримали з руках різнокольорові стрічки з дзвіночками. Вже традиційним на шкільних лінійках є акція «Подаруй книгу школі». Цього року майбутні випускники поповнили шкільну бібліотеку новою енциклопедією «Моя Україна».